Afili Aşk 27. Bölüm 2.Fragmanı

Afili Aşk 27. Bölüm 2.Fragmanı yayınlandı.Afili Aşk Dizisinin Konusu

Ekranların en renkli,en canlı dizilerinden biri olan Afili Aşk televizyon ekranların en beğenilen dizilerinden biri olmayı başardı.Zengin bir tekstilcinin oğlu olan Kerem,yakışıklı olduğu kadar da çapkın biridir.İflas bayrağı çekmek üzere olan aile şirketleri zekası ile sektörününde zirveye yerleştirmeyi başaracaktır.

Dizinin diğer başrol karakteri olan Ayşe ise Kerem'in atölyesinde çalışan,evden işe giden ve sevdiği adamla evlilik planları yapan sıradan bir kızdır.Biri oldukça saf diğeri ise oldukça baskın olan abileri ise Ayşe'nin sevgilisinin yerine mahallede oldukça zengin olan Sabri ile evlenmesi gerektiğini düşünür.Ayşe'nin sevgilisine evlenmeliyiz yoksa abimler beni Sabri ile evlendirecek sözünden sonra ise sevgilisi ortadan kaybolur ve terk edilmiş bir kız haline dönen Ayşe'nin bu işten sıyrılması için plan yapması gerekir.Hedefindeki isim ise Kerem olacaktır.

Afili Aşk Dizisi Oyuncuları

Çağlar Ertuğrul,Burcu Özberk

Afili Aşk Dizisi Hangi Kanalda ve Saat Kaçta ?

Her Çarşamba, 20.00, Kanal D Ekranlarında

1 Yorumlar

  1. Son zamanlarda fark edip, ilgiyle izlediğim bir dizi. Dilerim uzun sürer. Bazen hemen final yapıyorlar. Üzülüyorum inanın. Şu sıralar Mucize Doktor'dayız. Hiçbir bölümünü kaçırmadım. Ben duygusal dizileri daha çok seviyorum. Takip etmeye devam edeceğim.
    Yeniden bloğunuz hayırlı olsun :)

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Yorum Yap

Daha yeni Daha eski