Babil 7.Bölüm 2. Fragmanı

Son dönemin en gözde dizilerinden biri Babil'in merakla beklenen buraya bölüm başlığı yayınlandı.

Karadayı ve İçerde dizileri ile en iyi yönetmeni ödülü alan Uluç Bayraktar'dan yine harika bir yapım. Ülkemizin en önemli oyuncularından bazılarını kadrosunda barındıran Babil,her hafta sabırsızlıkla beklenmeye devam ediyor. Her bölümde kalite daha yükselirken bakalım gelecek bölümde bizi hangi olaylar karşılıyor olacak ?

 Dizi yeni bölümleri ile Her Cuma Star Tv Ekranlarında sizleri bekliyor.

Tüm yerli dizilerden anında haberdar olmak istiyorsanız sitemizi takip edebilir ya da izleyiciler kısmına tıklayarak tüm gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.Babil Dizisinin Konusu

Türk televizyonlarına birden bire oldukça yüksek bir kalitede bir yapım giriş yaptı. Babil ele aldığı konu,oyuncu kadrosunun zenginliği ile çıtayı bir hayli yükseltmeyi başardı.İşinde oldukça başarılı ve eğitime önem veren ekonomi profesörü İrfan'ın hayatı sıradan bir şekilde devam ederken, her şey kötüleşmeye başlar. Hak etmediği bir muamele sonucu işini kaybeden İrfan bu şoku atlatamadan oğlunun çok ciddi bir hastalığın pençesinde olduğunu öğrenir. Ameliyat olması şarttır ve bunun için yüksek miktarda para lazım olacaktır. Tüm kapılar yüzüne bir bir kapanırken çocukluk arkadaşı Egemen'e ulaşır.

Durumunu açıkladıktan sonra, bu işin olabilmesi için karanlık bir dünyaya adım atması gerektiğini anlayacaktır.Bu karanlık dünya ona göre olmasa bile çocuğunu kurtarmak için her şeyi yapmayı göze almıştır. Egemen'in kolay yoldan para kazanma taktiklerine,kendi bilgi ve zekasını katarak Süleyman denilen oldukça karanlık bir mafyanın parasını hedef seçeceklerdir. Ama hiç bir şey planladıkları gibi olmayacak bu işin sonunda hayatta kalabilmek için, Süleyman adına çalışmak zorunda kalacaklardır. Süleyman'ı bir başka sürpriz daha bekliyordur. O da evlenmek üzereyken ayrılmak zorunda kaldığı çocukluk aşkı İlay.


Babil Dizisi Oyuncuları

Halit Ergenç - İrfan

Ozan Güven - Egemen

Aslı Enver - Ayşe

Birce Akalay- İlay

Mesut Akusta - Süleyman

Nur Fettahoğlu - Eda

Babil Yapım Kadrosu

Yapımcı : Ay Yapımcılık

Senaryo : Nükhet Bıçakçı,Özlem Yücel

Yönetmen : Uluç Bayraktar

Yorum Gönderme

Yorum Yap (0)

Daha yeni Daha eski