Doğduğun Ev Kaderindir 8.Bölüm Önizleme

Tv8'in tek dizisi olan ve bu sefer reytinglerde iyi sonuçlar yakalayan Doğduğun Ev Kaderindir 8.Bölüm Önizleme yayınlandı. 

Daha çok eğlence sektörü ve  yarışma programları ile ön plana çıkan Tv8 için doğru dizi seçimi konusunda sıkıntılar vardır. Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu kanal dizi sektöründe istediği başarıyı bir türlü yakalamayınca bu sefer işleri daha sıkı tutmaya karar verdi. Bunun sonucunda Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un başrolünde olduğu gerçek bir hikaye ile şansını denemeye karar verdi. Şu ana kadar reytinglerde ilk 5 içinde kalmayı başaran dizinin gelecekte bu performansını gösterip göstermeyeceği şimdiden merak konusu olmuş durumda.

Dizi yeni bölümleri ile Her Çarşamba 20.00 itibaren sizlerle olacak.

Tüm yerli dizilerden anında haberdar olmak istiyorsanız sitemizi takip edebilir ya da izleyiciler kısmına tıklayarak tüm gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinin Konusu

Giriş paragrafında da söz ettiğim gibi Tv8 için oldukça özel bir yere sahip bu proje Doktor Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanmıştır. Çok satanlar listesine girmeyi başarmış ''Camdaki Kız'' ilk kez televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. İki farklı hayatın içinde görülebilecek tüm zorlukları çekmiş Mehdi ve Zeynep'in dramatik aşk hikayesi ana tema halinde televizyon severlere sunuluyor. Son dönemde yıldızı parlayan iki ünlü oyuncunun bu projedeki uyumu ise şimdilik tam not almayı başardı.

İki geçmişten yaralı karakterlerin bu hayattaki tek merhemi beraber olabilmektir. Ruhların tedavisi için bu iki insandan başka hiç kimse onlara yardım edemeyecektir. Ama bu aşkın da zorlu yolları ve engelleri olacaktır. Her şeye rağmen sonunda mutlu olabilmek için iki insan birbiri için amansız bir mücadeleye girişecektir.

Doğduğun Ev Kaderindir Oyuncuları


Demet Özdemir - Zeynep

İbrahim Çelikkol - Mehdi

Engin Hepileri - Faruk

Zuhal Gencer - Sakine

Sinan Demirer - Bayram

Senan Kara - Nermin

Nail Kırmızıgül - Ekrem

Nurşim Demir - Zeliha

Zeynep Kumral - Müjgan

Yapım Kadrosu


Yapım Şirketi - OGM Pictures

Yapımcı - Onur Güvenatam

Yönetmen - Çağrı Bayrak

Senaryo - Eylem Canpolat,Ayşenur Sıkı

Yorum Gönderme

Yorum Yap (0)

Daha yeni Daha eski