Güvercin 11.Bölüm 2. FragmanıSon dönemin gözde oyuncuların yer aldığı Güvercin dizisinin merakla beklenen 11.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı

Dizi dünyasının yeni yüzlerinden sayılan Güvercin'in haftalar geçtikçe artan reytingi sonucu sağlam bir şekilde ilerleme kat ettiğini söylebiliriz.Kasım ayındaki reytinglerde 11-12 gibi sıralamaları gören dizi yeni yıla girdikten sonra her hafta sıralamasını yükseltti ve 2.sıraya kadar ulaştı.Savaşçı gibi güçlü bir rakiple girdiği mücadeleden galip gelebilecek mi yoksa zirveyi zorlayan bir yapım olarak mı kalacak ? Bunu ilerleyen günlerde öğreneceğiz.

Diziyi Her Pazar Star Tv ekranlarından takip edebilirsiniz.

Tüm yerli dizilerden anında haberdar olmak istiyorsanız sitemizi takip edebilir ya da izleyiciler kısmına tıklayarak tüm gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.
Güvercin Dizisinin Konusu


Dram yönünün oldukça ağırlıklı olarak kullanıldığı dizide iki ailenin arasında süregelen çekişme ele alınıyor.Yıllar önce iki yakın arkadaş olan Bedir ve Ahmet'in hayatları birden bir değişecektir. Ahmet Cibranoğlu öldürülür ve bunun sorumlusu olarak Bedir Kavvi gösterilir. En yakın arkadaşını kaybetmenin şokunun üzerine bir de bununla karşılan Bedir, 15 yıllık cezaya çarptırılır.

Kavvi ailesinin güzel ve dürüst kızı Zülüf,babasının hapiste olduğu yıllarda ailesine sahip çıkar ve onların bu durumdan etkilenmemesi içinden elinden geleni yapar. Diğer tarafta ise babasının ölüm haberini aldıktan sonra İstanbul'daki eğitimi yarıda bırakıp Gaziantep'e dönen Kenan vardır. Artık ailenin yeni reisi olmuştur.15 yılın ardından Bedir tahliye edilir. Kavvi ailesinde sevinç hakim olurken,Cibranoğlu ailesi bu durum karşısında deliye döner.

Bu iki düşman ailenin içinde birbirini seven iki genç ortaya çıkacaktır. Kavvi ailesinin küçük oğlu Müslüm, Cibranoğlu'nun kızı Nefise alıp kaçırır. Bunun üzerine büyük olaylar kopmaya başlar ve aradaki gerginlik had safhaya ulaşır. Bakalım bu imkansızların çatışmasında gülen taraf ya da taraflar kim olacak ?

Güvercin Dizisi Oyuncuları


Mehmet Ali Nuroğlu - Kenan

Almila Ada - Zülüf

Menderes Samancılar - Bedir

Nursel Köse - Kevsa

Devrim Saltoğlu - Celil

Osman Albayrak - Kasım

Genco Özak - Ökkeş

Toprak Sağlam - Emel

Eslem Akar - Nefise


Yapım Kadrosu


Yapım Şirketi - Pastel Film

Yönetmen - Altan Dönmez

Senaryo - Halil Özer

Çekim Yeri - Gaziantep

Yorum Gönderme

Yorum Yap (0)

Daha yeni Daha eski