Hekimoğlu 9.Bölüm FragmanıHer bölümünde kalite kokan uyarlama dizi Hekimoğlu'nun merakla beklenen 9.Bölüm Fragmanı  yayınlandı.


Yabancı dizilerden uyarlama olacaksa böyle olsun dedirten yapımlardan biri kuşkusuz Hekimoğlu. Dünya çapında en fazla izlenen ve efsaneler arasına girmeyi şimdiden başarmış Dr.House'dan uyarlanmıştır. Dizinin şu ana kadar yayınlanan bölümlerinde gerçek senaryoya bağlı kalınırken, bazı Türk dokunuşlarının yapılması da izleyicide  olumlu bir etki bırakmış gözüküyor. Başrol olarak seçilen  Timuçin Esen'in de bu role ne kadar uygun olduğu gün geçtikçe daha da kanıtlandığı çok açık. Yardımcı oyuncuların da beklenilen üstünden performansı sayesinde reytinglerin zirvesini şimdiden zorlamayı başarıyor

 Dizi yeni bölümleri ile Her Salı Kanal D ekranlarında sizleri bekliyor olacak.

Tüm yerli dizilerden anında haberdar olmak istiyorsanız sitemizi takip edebilir ya da izleyiciler kısmına tıklayarak tüm gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.
Hekimoğlu Dizisinin Konusu


Her ne kadar daha önce Dr.House'u izleyen kitle tarafından bölümlerin ana teması bilinse de, işin içine Türk zekası ve oyuncuların anlık doğaçlama performsları girdiğinde biraz daha bizden bir dizi olmayı başarmıştır. Orta yaşlarında olan ve kendine münasır bir karaktere sahip Ateş Hekimoğlu, işinde oldukça  kaliteli bir doktordur. Tıp fakültesinden beri tanıdığı ve yakın arkadaşı olan İpek'in yöneticiliğini yaptığı özel bir hastanede görev almaktadır.

Tipik doktorlarının aksine çok farklı tedavi yöntemleri olan Ateş,hastalarla temas yerine odaklanarak çözüme gitmede ustalaşmıştır.Zor görülen bütün vakalar onun ilgi alanına girer ve bunu bir rekabet olarak görür. Her ne kadar başarılı bir doktor olsa da uyumsuz bir karaktere sahiptir. Bazen hastane kurallarını çiğnemekten asla geri durmaz. En yakın arkadaşı ise onu yıllardır tanıyan bir diğer doktor Orhan'dır. Kendi ekibinde yer alan Mehmet Ali,Zeynep ve Emre ile de ilişkisi oldukça karmaşıktır. Özellikle Mehmet Ali bu grup içinde öne çıkan isim olacaktır.

Meraklısına not :  Tuzla'daki özel bir hastanede çekilmektedir.

Hekimoğlu Dizisi Oyuncuları


Timuçin Esen - Ateş Hekimoğlu

Okan Yalabık - Orhan Yavuz

Ebru Özkan Saban - İpek Tekin

Kaan Yıldırım - Mehmet Ali Çağlar

Aytaç Şaşmaz - Emre Acar

Damla Colbay - Zeynep Can

Yapım Kadrosu


Yapım Şirketi - KargaSeven Pictures

Yapımcı - Ömer Özgüner,Ümmü Burhan

Yönetmen - Hülya Gezer

Senarist - Banu Kiremitçi Bozkurt

Yorum Gönderme

Yorum Yap (0)

Daha yeni Daha eski