Mucize Doktor 24.Bölüm FragmanıKısa bir sürede reyting rekorunun yeni sahibi olan Mucize Doktor'un merakla beklenen 24.Bölüm Fragmanı yayınlandı.

İlk bölümünden  sonra üzerine en fazla olumlu yorum alan dizi şüphesiz Mucize Doktor oldu. Vurdulu-kırdılı,aşk ve töre,kovalamaca tarzlarına alışık olan ülkemizin bir anda dikkatini çekmeyi başaran bu başarılı uyarlama, kalitenin her zaman izleneceğini bizlere ispatladı ve ispatlamaya devam ediyor. Hekimoğlı gibi bu dizide oldukça başarılı bir uyarlama olarak hafızalarımızda uzun yıllar kalacağa benziyor.

Dizi yeni bölümleri ile Her Perşembe Fox Tv ekranlarında sevenlerini bekliyor olacak.

Tüm yerli dizilerden anında haberdar olmak istiyorsanız sitemizi takip edebilir ya da izleyiciler

kısmına tıklayarak tüm gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.Mucize Doktor Dizisinin Konusu


Savant sendromlu Ali Vefa, oldukça gelişmiş bir zekaya sahip birisidir. Yıllarca ona rahatsızlığından dolayı başka bir sınıf insan muamelesi yapılsa bile, o bunlara hiç aldırış etmeden hayallerinin peşinden koşmaya odaklanmıştır. Kurduğu hayal ise çok başarılı hatta dünyadaki en iyi doktor olmaktır. Ona göre oldukça masum olan bu hayal, bazı yetkililer için imkansız görülecektir.

O yapması gerekeni yapar ve en iyi üniversiteye derece ile girmeyi başarır. Buradan da aynı şekilde üstün bir başarı ile mezun olacaktır. Şimdi artık gerçek hayata odaklanma ve bazı acımasız gerçeklerle yüzleşmesi gerekiyordur. Küçük yaşlardan beri onun hayatını bilen ve ona sürekli yardımcı olan Adil Erinç'in Başhekim olduğu hastanede görev almak için başvurur. Diğer tüm doktorlar Ali Vefa hakkında olumsuz görüş bildirse de Adil Hoca onun hastanede görev almasını sağlar. Bundan sonra olacaklar ise her bölümde ön yargıların aslında ne kadar kötü bir şey olduğunu bizlere ispatlar nitelikte olacaktır.

Mucize Doktor Dizisi Oyuncuları


Taner Ölmez - Ali Vefa

Onur Tuna - Ferman

Sinem Ünsal - Nazlı

Reha Özcan - Adil

Hazal Türesan - Beliz

Özge Özder - Kıvılcım

Muray Aygen - Tanju

Demir  - Fırat Altunmeşe

Açelya - Hayal Köseoğlu

Korhan Herduran - Güneş

Dizinin Yapım Kadrosu


Yapım Şirketi - MF Yapım

Yapımcı - Asena Bülbüloğlu

Yönetmen - Yusuf Pirhasan

Senaryo - Pınar Bulut,Onur Koralp

Yorum Gönderme

Yorum Yap (0)

Daha yeni Daha eski