Savaşçı 95.Bölüm Fragmanı


Askeri temalı yapımlar arasında ayakta kalmayı başaran Savaşçı'nın merakla beklenen 95.Bölüm Fragmanı yayınlandı.

Bir ara televizyonlarda asker ve savaş temalı bir çok dizi görmeye başlamıştık. Bu diziler arasında ön plana çıkmayı başarabilen iki yapım oldu. Birisi Savaşçı diğeri ise Söz olmuştu. Haftalar geçtikçe diğer askeri temalı dizilerin reytinglerinde düşüş başlarken Savaşçı'da tam aksi bir gelişme meydana gelerek giderek zirveye yükselmeyi başardı. Bu başarının teması senaryoyu farklı noktalara çekmeden ilerlemeleri mi yoksa oyuncu kalitesi mi artık ona sizler karar vereceksiniz ?

Savaşçı yeni bölümleri ile Her Pazar Fox Tv Ekranlarında sizlerle olacak.

Tüm yerli dizilerden anında haberdar olmak istiyorsanız sitemizi takip edebilir ya da izleyiciler kısmına tıklayarak tüm gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

Savaşcı Dizisinin Konusu

Ülkemizin hakkında  fazla şey duysa bile çok az bilgiye sahip olduğu ''Bordo Bereliler'' kavramını bizlere anlatmaya gayret ediliyor. Oldukça kötü doğa şartları ve coğrafyanın getirdiği zorluklara rağmen, özel tim görevlerinden başarıyla ayrılmayı bilecektir. Özellik gözde timlerden biri olarak görülen ''Kılıç Timi'' ülkemiz adına yapılan en önemli operasyonlarda ilk başvurulan adreslerden biri olacaktır. Hain darbe girişimi sonucu kendilerini haksız yere hapishanede bulunan Albay Halil İbrahim Kopuz ve Yüzbaşı Kağan Bozok, özgürlüklerine kavuşmuştur.

Göreve geri döndükten sonra Albay'ın komutasında özel bir tim için çalışmalar başlatılır. Tamamen seçkin bir birlik olma hedefi ile çıkılan bu yolda seçilen kişiler zorlayıcı testlerden geçecektir. Bu ekip gizli ve ülkemiz için hayati meselelerde her an görev almaya hazır şekilde eğitilecektir. Düşmanların korktuğu,halkımızın ise gurur duyacağı bu timin operasyonlarını soluksuz izleyeceksiniz.

Savaşçı Dizisi Oyuncuları

Berk Oktay - Yüzbaşı Kağan

Murat Serezli - Albay Kopuz

Sarp Levendoğlu - Yüzbaşı Haydar

Gaye Turgut Evin - Teğmen Çiğdem

Doğan Bayraktar - Kıdemli Üstçavuş

Ali Tarık Fındık - Astsubay Çavuş İlyas

Serhat Nalbantoğlu - Tümgeneral Ahmet Kutalmış

 Yapım Kadrosu

Yapım Şirketi - Limon Film

Yapımcı - Hayri Aslan

Yönetmen - Osman Taşçı,Şafak Bal

Senaryo - Süleyman Çobanoğlu

Yorum Gönderme

Yorum Yap (0)

Daha yeni Daha eski