Sefirin Kızı 10.Bölüm 2. Fragmanı


Yeni dönemin bir diğer iddialı dizisi olan Sefirin Kızı'nın merakla beklenen 10.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı.

Üst üste kaliteli diziler daha önce hiç bu kadar aynı döneme gelmemişti. Bir kaç sahnesi ile büyük bir tepki görse bile reyting rakamlarına bakıldığında insanların izlemekten kendini alıkoyamadığı ortaya çıkıyor.Kendi gününün zirvesine şüphesiz sahip olmak isteyen Sefirin Kızı dizisi bu doğrultada bölümleri ile izleyenlerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Sosyal medyada da büyük çapta etkileşim almayı başaran dizi, uzun soluklu bir proje olma yolunda ilerliyor.

Sefirin Kızı yeni bölümleri ile Her Pazartesi Star Tv ekranlarında sizleri bekliyor.

Tüm yerli dizilerden anında haberdar olmak istiyorsanız sitemizi takip edebilir ya da izleyiciler kısmına tıklayarak tüm gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.
Sefirin Kızı Konusu


İçinde dedikodular,söylentiler ve türküler barındıran bir aşkın hikayesi dizinin ana teması haline getiriliyor. Maddi durumları kötü olan ve babası yarıcılıkla uğraşan bir çocuk ile oldukça lüks ve seçkin bir hayatta büyümüş bir büyükelçinin kızının imkansız görünen aşkı sizleri duygulandıracak. Bodruma tatile gelen Nare, gariban çocuğu olan Sancar ile karşılaşır. Saf bir hevesle başlayan duygular , karşı koyulamaz derecede büyük bir aşka dönüşür. Nare'nin ailesi bu duruma izin vermez ve baskı kurmaya başlar. Aşkı için tüm engelleri yıkmaya hazır olduğu için sevdiği adama yani Sancar'a kaçar.

Bu büyük buluşmanın olduğu gece esrarengiz bir olay olur ve kız ortadan kaybolur. Onun hakkında en ufak bilgi yoktur. Ortadan kaybolması gerektiren bir olay da yaşanmamıştır. Sancar bu işin peşine düşse de bir sonuç alamaz. Köylülerde bu olayın üzerine kızın öldüğünü ya da pişman olup ailesine döndüğünü söylemeye başlarlar. Aradan yıllar geçer ve artık Sancar yeni bir hayat kurmanın eşiğine gelir. Tam düğün gönünde 9 yıl önce kaybolan Sefirin Kızı çıkıp gelir ve yanında kızını da getirir. Bu kız Sancar'ın kızıdır. Ortada cevaplanması gereken binlerce soru ve tekrar başlaması gereken bir aşk vardır.

Sefirin Kızı Oyuncuları


Engin Akyürek - Sancar Efeoğlu

Neslihan Atagül Doğulu - Nare

Uraz Kaygılaroğlu - Gediz

Doğukan Polat - Yahya

Zizan Alp - Elvan

Özlem Çakar Yalçınkaya - Refika

Erhan Alpay - Akın

Erdar Küçükkömürcü - Güven

Gonca Cilasun - Halise

Tülin Yazkan - Menekşe

Cemre Öktem - Zehra

Esra Kızıldoğan - Müge

Dizinin Yapım Kadrosu


Yapım Şirketi - NGM, O3 Medya

Yönetmen - Emre Kabakuşak

Senaryo - Ayşe Ferda Eryılmaz,Sedef Nehir Erdem

Müzik - Gökhan Kırdar


Yorum Gönderme

Yorum Yap (0)

Daha yeni Daha eski