Zalim İstanbul 33.Bölüm Fragmanı


Entrika demişken Zalim İstanbul'dan söz etmemek olmaz. Merakla beklenen 33.Bölüm Fragmanı yayınlandı.

Birbirinden farklı özelliklere sahip 3 çocuğu ile yaşamaya çalışan bir annenin hayatı ancak bu kadar değişebilirdi. Agah Karaçay gücü ailenin içindeki tüm dinamikleri yerle bir etmeye yetti. Zenginlik hayali kuran bir çocuğunuz da varsa hayat bir anne için daha da zor hale geliyor. Her bölümünde büyük ses getiren Zalim İstanbul, ele aldığı konu bakımından oldukça farklı bir yere sahip.

Zalim İstanbul yeni bölümlerini Her Pazartesi Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Tüm yerli dizilerden anında haberdar olmak istiyorsanız sitemizi takip edebilir ya da izleyiciler kısmına tıklayarak tüm gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

Zalim İstanbul Konusu

Giriş paragrafında da  söz ettiğim, bir annenin 3 farklı çocuğu ile girdiği hayat mücadelesi konu ediliyor. Zengin olmak isteyen kızı bu konuda her türlü yolu denemeye kararlıdır. Bir gün kapıları çok farklı bir teklifle çalacaktır. Bu teklif sonrası o sıradan ve sakin sürdürdükleri hayatlarını hiç bir zaman eskisi gibi olamayacaktır.

Diğer tarafta ise gücü ve kudreti ile ün salmış Agah Karaçay ve ailesi var. Ailenin içinde geçirdiği bir kazan sonucu tekerlekli sandalyeye mahkum kalan bir yeğen, hırs dolu ve güce tapan bir eş vardır. Annelerinin huyunu edinmiş bir erkek ve kız çocuğu da aileyi tamamlamayan diğer unsurlar olarak karşımıza çıkıyor.

Her sezon büyük olaylara gebe olan Zalim İstanbul, özellikle tekerli sandalyeden kurtulan Nedim'in ayaklanması ile iyice hızını arttırdı. Bu yükseliş reyting oranlarına da yansırken bu sezon en çok izlenen olarak dikkat çekti.

Zalim İstanbul Dizisi Oyuncuları

Agah Karaçay - Fikret Kuşkan

Seher Yılmaz - Deniz Uğur

Şeniz - Mine Tugay

Cenk - Ozan Dolunay

Damla - Simay Barlas

Nedim - Berker Güven

Bahar - Ceren Şahin

Cemre - Sera Kutlubey

Civan - İdris Nebi Taşkan

Dizinin Yapım Kadrosu

Yapım Şirketi - Avşar Film

Yapımcı - Şükrü Avşar

Yönetmen - Cevdet Mercan

Senaryo - Sırma Yanık , Tunus Taşçı

Yorum Gönderme

Yorum Yap (0)

Daha yeni Daha eski