Zemheri 7.Bölüm 2. Fragmanı


Ekranların yeni yüzlerinden biri olan Zemheri'nin merakla beklenen 7.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı.

Her sezon yeni dizilere oldukça alıştığımız sektörde bu sezon üst üste bir çok iddialı yapım erken final yapma kararı aldı. Bu negatif havanın oluşmasında en büyük etken oldukça yüksek reyting rakamlarına ulaşan dizilerin varlığı. Yayınlandıkları gün izleyicilerin çoğunu elde eden bu dizilere rağmen Zemheri iddialı bir giriş yapmayı başardı. Firuze ve Ayaz'ın saf sevgisi izleyenlerin dikkatini çekerken,reytinglerde de ciddi bir başarı sürdürmeyi başardı. Bu ne kadar sürünmez ama şu an ki tablo ile erken final yapmayacak gibi duruyor.

Zemheri yeni bölümleri ile Her Çarşamba Show Tv ekranlarında sizleri bekliyor.

Tüm yerli dizilerden anında haberdar olmak istiyorsanız sitemizi takip edebilir ya da izleyiciler kısmına tıklayarak tüm gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.


Zemheri Dizisinin Konusu


Giriş paragrafında yer verdiğim bazı konu başlıklarını biraz daha detaylandırmak gerekirse. Küçük yaşlarda birbirine deli gibi sevdalanan ve kaderin onları birleştireceğine inana Firuze ve Ayaz'ın hayatları çok farklı şekillenecektir. Firuze'nin babası son derece dürüst,çalışkan biri olarak yıllardır inşaat işçiliği yapmaktadır. Bir gün inşaat alanında büyük bir felaket meydana gelir ve 13 kişi hayatını kaybeder. Büyük patronlar canının yanmaması için babayı hedef gösterirler. Suçsuz yere hapishaneye düştükten sonra, babası için büyük bir adalet mücadelesine girişilir.

Bu adalet arayışı yıllar önce birbirini kaybetseler bile hala aşklarını taze tutan ikiliyi karşılaştıracaktır. Ayaz evlenmek üzere,Firuze ise babasının derdine düşmüştür. Ama bir birilerini ilk gördüklerini an herşey anlam kazanmaya başlar. Birbirlerine anlatmaları gereken onlarca konu var ama Firuze'nin tek önceliği babasının özgürlüğüdür. Ayaz'ın babasının hapise gönderilmesinden sorumlu olduğunu öğrendiğinde ise şoka uğrayacaktır.


Zemheri Dizisi Oyuncuları


Firuze:Ayça Ayşin Turan

Ayaz: Alperen Duymaz

Ertan: Caner Cindoruk

Berrak: Hazal Filiz Küçükköse

Faruk: Emir Çubukçu

Safiye: Nihal Koldaş

Yaşar: Müfit Kayacan

İclal: Lila Gürmen

Mehveş: Şebnem Dönmez

Aliye: Zerrin Tekindor

Dizinin Yapım Kadrosu


Yapım Şirketi - Ay Yapım

Yönetmen - Hilal Saral

Senaryo - Sema Ergenekon

Yorum Gönderme

Yorum Yap (0)

Daha yeni Daha eski