Zümrüdüanka 5.Bölüm 2. FragmanıDizi sektörünün yeni yapımlarından biri olan Zümrüdüanka'nın merakla beklenen 5.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı.

Zemheri gibi iddialı bir giriş yapmak dışında çaresi olmayan bir dizi Zümrüdüanka. Çünkü ciddi rakipler çok iyi görünen çoğu diziye erken final yaptırma konusunda oldukça iddialı. Tüm bu ince hesapları iyi analiz etmiş olacaklar ki doğru bir gün ve iyi bir proje ile yayın hayatına başladılar. Son reytinglerde 2. sırada olmayı başardılar. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisiyle çekişmesi bekleniyor.

Zümrüdüanka yeni bölümleri ile Her Cumartesi Fox Tv Ekranlarında.

Tüm yerli dizilerden anında haberdar olmak istiyorsanız sitemizi takip edebilir ya da izleyiciler kısmına tıklayarak tüm gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.
Zümrüdüanka Dizisinin Konusu


Rotamız Nevşehir. Kenar mahallerinden birinde kıt kanaat geçinen bir ailenin yaşadıkları ele alınıyor. Baba tüm gücüyle çaba sarf ederken, üç kız ve yaşadıkları hayattan artık bıkmış olan bir anne de yaşam telaşı içinde yuvarlanıp gitmektedir. Annenin tek amacı kızlarını zengin ve varlıklı bir kocaya verip, bulundukları hayattan daha iyisine sahip olmaktır.

Hikayenin diğer tarafında  ise sadece şehrin değil tüm bölgenin en zengin ve güçlü ailelerinden biri olan Demirkanlar yer alıyor. Güzeller güzeli Zümrüt, bu ailenin fabrikalarından bir tanesinde çalışmaktadır. Annesi tarafından gördüğü baskılar onda işe yaramazken, kız kardeşlerine yönelen annesini dizginlemek için sakladığı bir gerçeği ortaya dökecektir. Demirkanların varis adaylarından biri olan Adil, Zümrüt'e evlenme teklifi etmiştir.

Bu teklifi kabul edip etmemesi için de zaman verilmiştir. Ama Zümrüt'ün kalbi, askerde şehit olduğu haberi alınan Serhat'a bitmeyen tutku ile bağlıdır. Baskıların sonucu Adil Bey'in teklifini kabul eder ve evlilik hazırlıkları başlar. Düğün gününde yaşanacak gelişmeler ise herkesi şoke edecektir.

Zümrüdüanka Oyuncuları


Serhat Demirkan - Alp Navruz

Zümrüt Kuloğlu - Ceren Yılmaz

Abbas  - Selim Bayraktar

Saniye Arsoy - Sebahat Kumaş

Azimet  -  Ayten Uncuoğlu

Adil  - Umut Karadağ

Ülfet Kuloğlu - Hatice Aslan

Rüstem  - Serhat Özcan

Nevcihan  - Elif Çakman

Meliha  -  Miray Akay

Suhandan - Pelin Abay

Latif  - Barış Küçükgüler

Ömer Lütfi  - Gökhan Bekletenler

Songül  - Ebrar Baba


Dizinin Yapım Kadrosu


Yapım Şirketi - Pastel Film

Yapımcı - Yaşar ve Efe İrvül

Yönetmen - Cemal Şan

Senaryo - Can Sinan

Yorum Gönderme

Yorum Yap (0)

Daha yeni Daha eski