Arka Sokaklar 546.Bölüm Fragmanı


Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizilerinden birisi olan Arka Sokaklar'ın  merakla beklenen 546.Bölüm Fragmanı yayınlandı. 

31 Temmuz 2006 yılında ilk bölümü yayınlandıktan sonra herkesin bağımlısı olduğu dizi tüm hızıyla devam ediyor. Her bölümde birbirinden farklı olayları ve bazen oldukça uğraştıran suçluları ile keyifle izlenmeye devam eden dizi, bir kaç kez final yapıyor söylentilerine rağmen, ekranlarda kalmayı sürdürdü. Bu muhteşem dizinin bizlere sunacağı başka neler olacak ?

Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Her Cuma Kanal D ekranlarında sizleri bekliyor olacak.

Tüm yerli dizilerden anında haberdar olmak istiyorsanız sitemizi takip edebilir ya da izleyiciler kısmına tıklayarak tüm gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.Arka Sokaklar Dizisi Konusu


14 yıldır reytinglerin zirvesinde yer almak çok zor olması gerek. Bunu televizyon tarihinde çok az dizi başarabilmiştir. Arka Sokaklar, genelde İstanbul merkezli ülkemizin yaşadığı tüm zorluklara karşı polis teşkilatının verdiği mücadeleyi bizlere aktarıyor.Rıza Soylu'nun başında bulunduğu ekip ise teşkilatın en gözde birimi olmayı başarmıştır. Dosta oldukça güven veren bu ekip , suçlular için korkudan başka bir duygu vermemektedir. Her sezon yenilenen yüzler ile ekipte bazı değişiklikler
yapılsa da ana iskelet sayılan kadro korunmayı başarmıştır. Bir kaç kez ana kadroda yer alan isimlerin yaralanma sahneleri ise ülkemizde 1 hafta boyunca acaba ölecek mi sorusunu da sordurmuştur.

Arka Sokaklar Oyuncuları 2020


Zafer Ergin - Rıza Soylu

Şevket Çoruh - Mesut Güneri

Özgür Ozan - Hüsnü Çoban

Alp Korkmaz - Ali Akdoğan

Ozan Çobanoğlu - Hakan Çınar

Oya Akar - Selin Demirci

Merve Oflaz - Bahar Ayan

Onur Bay - Tekin Çoban

Furkan Göksel - Metin Çoban

Yüsra Geyik - Zeliha Çoban

Kerimhan Duman - Tunç Güneri

Dizinin Yapım Kadrosu


Yapım:Erler Film

Yapımcı:Türker İnanoğlu

Yönetmen:Abdullah Oğuz,Orhan Oğuz

2. Yönetmen:Sinan Öztürk

Senaryo:Ozan Yurdakul,Sinan Yurdakul,Ömer Genç,Barış Erdoğan,Meriç Demiray

Hikaye:Serap Gazel,Azime Aktaş

Yorum Gönderme

Yorum Yap (0)

Daha yeni Daha eski