Bir Zamanlar Çukurova 62.Bölüm Fragmanı


Reytinglerin sürekli zirvesinde olan dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova'nın merakla beklenen 62.Bölüm Fragmanı yayınlandı. 

Yayına girdiği ilk günden itibaren sürekli artan izleyici kitlesi ile izleyenleri ekranlara kitlemeyi başardı. Adana'nın Çukurova bölgesinden doğan bir hikaye bizleri eski zamanlara götürüyor. Bölgenin sayılı zenginlerinden birinin çiftliğinde işci olarak başlayan hikaye çok farklı bir hale dönüşmüştür.Aşkın,imkansızlığın ve intikamın yoğun şekilde işlendiği dizi uzun bir süre listede zirvede olacak gibi duruyor.

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile Her Perşembe Atv Ekranlarında sizleri bekliyor.

Tüm yerli dizilerden anında haberdar olmak istiyorsanız sitemizi takip edebilir ya da izleyiciler kısmına tıklayarak tüm gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.


Bir Zamanlar Çukurova Konusu


Birbirlerine deli gibi aşık iki gencin tertemiz hayalleri vardır. Kendilerine yetecek kadar bir para kazanıp yuva kurmak. Bu oldukça normal ve içten istek altından kalkılması zor bir durumun da başlangıcı olacaktır.  İstanbul'da evlilik hazırlıklarına başlamışken, kader onların yolunu Adana'nın Çukurova bölgesine sürükler.  İlk başta zorlansalar bile yeni ortama uyum sağlamayı başarmışlardır. Yaşadıkları tatlı telaş onları tüm zorluklardan alıkoymuşken birden bire bölgenin en güçlü ailesi Yaman'larla tanışırlar.

Para,güç,saygı ve hakimiyet konusunda bölgedeki en büyük güç olan bu aile gözünü bu masum çifte çevirir.Güzeller güzeli Züleyha'yı ilk gördüğünde aşık olan Demir Yaman tuttuğunu koparacak güçtedir. Onu elde edebilmek için gözünü karartacaktır. Bu savaşın sonunda Züleyha'ya sahip olan Demir gücünün zirvesindedir. Sevdiği kadından koparılan Yılmaz'ın alması gereken bir intikam vardır. Bunu alabilmek için Yaman ailesinden daha güçlü olmasını gerektiğini biliyordur.

Bir Zamanlar Çukurova Oyuncuları


Murat Ünalmış - Demir Yaman

Hilal Altınbilek - Züleyha

Uğur Güneş - Yılmaz Akkaya

Vahide Perçim - Hünkar Yaman

Kerem Alışık - Ali Rahmet Fekeli

Serpil Tamur - Haminne

Bülent Polat - Gaffur

Selin Yeninci - Saniye

Aras Şenol - Çetin

Turgay Aydın - Sabahattin

Dizinin Yapım Kadrosu


Yapımcı - Timur Savcı , Burak Sağyaşar

Yönetmen - Murat Saraçoğlu

Senarist - Yıldız Tunç,Su Ersöz,Derem Çıray

Yorum Gönderme

Yorum Yap (0)

Daha yeni Daha eski