Hercai 38.Bölüm Fragmanı


Reyting rekorları kıran ve bunu haftalarca sürdürmeyi başaran Hercai dizisinin merakla beklenen 38.Bölüm Fragmanı yayınlandı. 

Atv'nin en iddialı yapımlarından biri olan Hercai, her bölümünde izleyicileri ekrana kitlemeyi başarıyor. Özellikle ilk çıktığında gerek televizyon dünyasında gerekse de
sosyal medyada adından çok sık söz ettiren Hercai, bu büyük etkisini korumaya devam ediyor. Dizi yeni bölümleri ile Her Cuma Atv ekranlarında sizleri bekliyor.

Tüm yerli dizilerden anında haberdar olmak istiyorsanız sitemizi takip edebilir ya da izleyiciler kısmına tıklayarak tüm gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.
Hercai Dizisinin Konusu


Klasik ve daha önce çok işlenen konulardan birini ana teması yapmasına rağmen, diğer dizilerin yakalayamadığı başarıyı Hercai elde etmeyi başarmıştır. Dizinin sloganı da olan imkansızlık doğan aşk unsuru yoğun bir şekilde izleyicilere aktarılıyor. İstanbul'da güçlü bir iş adamına dönüşen Miran Aslanbey'in yolu artık Mardin Midyat'a düşmek üzeredir. Şehire geldiğinde ise gördüğü an büyülendiği Reyyan'ı kalbine ve aklına kazır. Bu masum görülen etkileşim saklanan bir çok sırrı da beraberinde ortaya çıkaracaktır.

Midyat'ın güçlü ailelerden biri olan Şadoğlu sülalesi ile ortaklık yapmaya karar verir. Bu ortaklık sadece iş ile sınırlı kalmaz ve beraberinde Reyyan'ı da ister. Nasuh Şadoğlu, bu isteme olayından sonra farklı planlar yapmaya başlar. Ama hesaplamadığı bir nokta vardır o da ; aslında planı yapan Miran'dır. Bu entrikalar ve planlar arasında yitip giden hayatlar,gizlenmiş sırlar gün be gün ortaya çıkacaktır.  Bu imkansızlığın içinde ise Reyyan ve Miran'ın aşkı gün geçtikçe yeşermeye devam edecektir.

Hercai Dizisi Oyuncuları


Akın Akınözü - Miran Aslanbey

Ebru Şahin - Reyyan Şadoğlu

İlay Erkök - Yaren

Gülçin Santırcıoğlu - Sultan Aslanbey

Serhat Tutumluer - Hazar Şadoğlu

Ayda Aksel - Azize Aslanbey

Macit Sonkan - Nasuh Şadoğlu

Serdar Özer - Cihan Şadoğlu

Tansu Tasanlar - Azad Şadoğlu

Yapım Kadrosu


Uyarlama - Sümeyye Ezel aynı adı taşıyan kitabından

Yapım Şirketi - Mia Yapım

Yapımcı - Banu Akdeniz

Yönetmen - Cem Karcı,Benal Tairi

Senaryo - Eda Tezcan,Feraye Şahin

Yorum Gönderme

Yorum Yap (0)

Daha yeni Daha eski