Kalk Gidelim 103.Bölüm Fragmanı


Dizi dünyasının renkli yapımlarından biri olan Kalk Gidelim'in merakla beklenen 103.Bölüm Fragmanı yayınlandı. 

Yayınlanan dizilerin çoğu dram ağırlıklı olduğu için farklı bir tür arayanlar için komedi unsurunu ön plana çıkaran Kalk Gidelim iyi bir kitle yakalamış durumda. Trt ekranlarında izleyicilere sunulan dizi, yöresel bir tat arayan izleyiciler için de oldukça ideal bir seçenek gibi duruyor. Komedi dizilerinde ve filmlerinde yer almış ve bu türün aranan yüzlerinden Ufuk Özkan,Ayça Varlıer,Erkan Sever ve Hayrettin gibi isimlerin yer aldığı Kalk Gidelim yeni bölümleri ile Her Cumartesi Trt 1 ekranlarında sevenlerini bekliyor.


Tüm yerli dizilerden anında haberdar olmak istiyorsanız sitemizi takip edebilir ya da izleyiciler kısmına tıklayarak tüm gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.
Kalk Gidelim Dizisinin Konusu


Ege'nin şirin kasabasında mutlu bir şekilde yaşayan bir ailenin biraz başına buyruk bir oğulları vardır. Evlilik çağına geldiğinde ailesinin çok istediği ve oğullarına uygun gördüğü Meryem ile evlenmeyi reddeden Mustafa Ali, İstanbul'un yolunu tutar. Bir hırs ile çıktığı bu yolculuk sonrasında üstün bir çaba sonrası burada güçlü bir şirket kurmayı başarır. Zaman ilerledikçe işler kötüleşmeye başlar ve o güçlü Mustafa Ali iflas bayrağını çeker.

Artık tek çıkış yolu baba ocağına geri dönmektir. Sosyete meraklısı bir eşi ve aynı huya sahip çocuklarına durumunu açıklama konusunda zorlansa da bir şekilde ailesini de alıp memleketine geri döner. Gittiğinden beri çok şey değişmiştir ve ona karşı tutum konusunda tereddütleri olacaktır. Ailesinin de buraya uyum gösteremeyeceğini düşünse de zamanla her şey yoluna oturacak ve tekrardan güçlü bir figür haline dönmeye başlayacaktır.

Meraklısına Not - Dizi Muğla Yeşilyurt Köyünde Çekiliyor.

Kalk Gidelim Dizisi Oyuncuları


Ufuk Özkan - Seyfettin Dal

Erkan Sever - Mustafa Ali Dal

Kerem Kupacı - Halil Kalkar

Emir Gürsoy - Seyfi Zeytin

Mehtap Bayri - Sevda Dal

Beyazıt Gülercan - Hüseyin Dal

Ayça Varlıer - Nurcan Dal

Onur Seyit Yaran - Canberk Dal

Ece Aydemir - Duru

Yıldız Kültür - Mümine Dal

Yapım Kadrosu


Yapım Şirketi - Staff Film

Yapımcı - Eyüp Üstün

Yönetmen - Yahya Samancı

Senaryo - Cüneyt İnay,Oktay Berber

Yorum Gönderme

Yorum Yap (0)

Daha yeni Daha eski