Kuzey Yıldızı İlk Aşk 24.Bölüm 2. Fragmanı

Karadeniz'in bazen hırçın,bazen kahkahalara sebep olan aşk hikayesi Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın merakla beklenen 24.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. 

Karadeniz ve Ege bölgesi dizi sektörünün her zaman yöneldiği bölgelerin başında gelir. Doğu ve Güneydoğu dizilerine göre komedi unsuru daha baskın olan diziler genelde bu bölgenin ev sahipliğini yaptığı yapımlar olur. Buna en ciddi örneklerden biri de Kuzey Yıldızı İlk Aşk. Bu ikilinin bazen gülümseten bazen de hüzünlendiren aşk hikayesi sizleri ekranlara kitleyecek.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümleri ile  Her Cumartesi Show Tv ekranlarında.

Tüm yerli dizilerden anında haberdar olmak istiyorsanız sitemizi takip edebilir ya da izleyiciler kısmına tıklayarak tüm gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Konusu


Karadeniz'in suyundan olsa gerek inatçılık bu bölgenin en belirgin özelliklerinden birisidir. Aşkları içine atarlar da yine de inatçılıklarından vazgeçemezler. Bu aşıkların  hikayesinin temelinde de bu özellik yatıyor. Yıldız, sevdiğine neredeyse doğduğundan beri aşıktır. Hiç bir erkeğe şans vermez hayatı boyunca. İki uyumlu çift olmuşlardır. Bu birliktelik iki ailenin onayını alınca öncelikle bir söz yüzüğü takılır. Yıldız için artık tatlı telaşlar başlamışken, Kuzey okumak için İstanbul'a gitmeye karar verir.

Gözden uzak olan gönülden de uzak olur misali, İstanbul hayatı ve yaşamı Kuzey'i kısa sürede değiştirir. Verdiği sözü ve onu bekleyen Yıldız'ı çoktan unutmuştur. Yeni ilişkilere adım atmaya başlar.Bu durum sonrasında kendi ailesi tarafından bir nevi evlatlıktan reddedilir. Gel zaman
git zaman seneler geçer ve  3 çocuğu olur. Aşık olarak evlendiği kadın tarafından aldatılır hatta tüm mal varlığına kadar soyulup Yıldız'a yaşattığının bedelini geç de olsa öder. Çaresiz durumda kaldığı içinde baba ocağına dönmekten başka çare kalmamıştır. Burada eskisi gibi karşılanmayacağı çok açıktır. Yaptıklarından ve yaşadıklarından ders alarak döneceği memleketinden onu farklı olaylar bekleyecektir. Güzel bir aşk hikayesinin yer aldığı bu proje ekranların gülümseten yüzlerinden biri olma özelliğini sürdürüyor.Kuzey Yıldızı İlk Aşk Oyuncuları


İsmail Demirci - Kuzey Mollaoğlu

Aslıhan Güner - Yıldız Kadıoğlu

Toygan Avanoğlu - Sefer

Zeynep Kankonde - Pembe

Cezmi Baskın - Yaşar

Hüseyin Soysalan - Şeref

Gizem Güneş - Feride

Aslıhan Kapanşahin - Mine

Dizinin Yapım Kadrosu


Yapım Şirketi - Süreç Film

Yapımcı - Ali Gündoğdu

Yönetmen - Ersoy Güler

Senarist - Ersoy Güler

Yorum Gönderme

Yorum Yap (0)

Daha yeni Daha eski