Ramo 10.Bölüm Fragmanı


Televizyon ekranlarına çok hızlı giriş yapan bir Adana dizisi Ramo'nun merakla beklenen 10.Bölüm Fragmanı yayınlandı.

Hızlı diyorum çünkü daha şimdiden çok ciddi rakipleri olmasına rağmen kendin gününde diziler arasında ikinci sırada yer almayı başardı. Hekimoğlu ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi ciddi ve kaliteli rakipler arasında dalıp bu denli reyting oranı yakalamak oldukça büyük başarıdır. İzleyenleri Adana'nın arka sokaklarına götüren dizi , izleyicilerden tam not almayı başardı. Ekranlarda uzun bir süre görmediğimiz Murat Yıldırım'ın da bu reyting oranlarında ciddi bir payı olduğu tartışılmaz bir gerçek.

Ramo yeni bölümleri ile Her Salı Show Tv Ekranlarında sizleri bekliyor olacak.

Tüm yerli dizilerden anında haberdar olmak istiyorsanız sitemizi takip edebilir ya da izleyiciler kısmına tıklayarak tüm gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.Ramo Dizisinin Konusu


Adana'nın meşhur arka sokaklarında, yoksulluk,suç,eğlence ne ararsanız bulabilirsiniz.Bu karmaşık ve zor ortamda büyüyen kahramanız ise bölgede söz hakkına sahip kişilerden biridir. Kendi kurallarını oluşturduğu bu ortamda her şey istediği gibi gitmektedir. Ailesine oldukça düşkün olduğu için ve bölgesinde yaşayan insanların çektiği acılara en yakından şahit olduğu için düzenin değişmesini gerektiğine inanır.Bir aile için çalışan Ramo için isyan etme vakti gelmiştir. Bu isyanı engelleyebilecek ya da zorlayabilecek tek kişi ise patronun kızı Sibel'dir.Birbirine deli gibi aşık bu çift, birbirlerinin hassas noktasıdır. Bakalım bu girişim başarıyla sonuçlanacak mı ?

Ramo Dizisi Oyuncuları


Murat Yıldırım - Ramo

Esra Bilgiç - Sibel

Burcu Cavrar - Cavidan

Cemre Baysel - Fatoş

Görkem Sevindik - Boz

Sacide Taşaner - Sabahat

İlhan Şen - Neco

Macit Koper - Durdu

İdil Fırat - Fidan

Dizinin Yapım Kadrosu


Yapım Şirketi - BKM

Yapımcı - Necati Akpınar

Yönetmen - Yağız Alp Akaydın

Senaryo - Yılmaz Şahin

Yorum Gönderme

Yorum Yap (0)

Daha yeni Daha eski