Yasak Elma 74.Bölüm 2. Fragmanı


Türk dizi tarihinin en entrika dolu yapımlarından Yasak Elma'nın merakla beklenen 74.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı.

Aşk-ı Memnu ile başlayan entrika kavramlı dizilerimizin dünyasına Yasak Elma da dahil oldu. Her sezonda yok artık ya bu nasıl olur dedirtmeyi başaran dizi , izleyicilerin favorilerinden biri olmayı da çoktan başardı. Zengin bir adam etrafında şekillenen yalanlar,dedikodular,planlar ve entrikalar dizinin merak seviyesini katlamayı başardı. Bakalım daha ne kadar şaşıracağımız olaylarla karşılaşacağız ?

Yasak Elma yeni bölümleri ile Her Pazartesi Fox Tv ekranlarında.

Tüm yerli dizilerden anında haberdar olmak istiyorsanız sitemizi takip edebilir ya da izleyiciler kısmına tıklayarak tüm gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.Yasak Elma Dizisinin Konusu


Her sezon farklı yüzlerle devam etse bile dizinin başlangıç konusunu ele alalım. Sıradan bir hayat içinde kaybolup giden iki kardeş Yıldız ve Zeynep'in hayatları hiç tahmin etmedikleri kadar değişmek üzeredir. Kardeşlerden Yıldız, zenginlik hayali kuran ve sosyete meraklısı biri ile Zeynep kardeşine göre tam zıttı bir karaktere sahiptir.

İkisi de çalışmaya başladıkları kurumlarda hayatlarının tekliflerini alacaktır. Yıldız, sosyetenin en tanınan isimlerinden olan ve şirketin sahibi Halit Argun'un eşi Ender Argun ile tanışma fırsatı bulur. Bu fırsat daha büyük bir teklifin habercisi olacaktır. Kocasından kurtulmak için şeytani bir plan hazırlayan Ender için en uygun aday Yıldız'dır. Yıldız'ın vereceği karar uzun vadede büyük olaylara sebep olacaktır.

Diğer tarafta ise Zeynep'in çalıştığı firma bir başkasına satılır. Bu satışın ardından yeni gelen patron, son derece kibirli ve ukala biridir. Zeynep'in nefret ettiği tipler sınıfına giren Alihan ile zamanla kaynaşmaya başlayacaktır. Bu yakınlaşma büyük bir aşka doğru yol alırken Alihan hakkında bilmediği önemli bir gerçek vardır. Bu gerçeğin sadece kendi hayatını etkilemeyeceğini henüz bilmemektedir. Yıldız'ın vereceği karar sonrası Alihan ile ilişkisinin boyutu farklı bir noktaya gelecektir.

Sezonlar ilerlerken, dizinin içerik anlayışı da değişmeye başladı. Yıldız'ın para hırsı ile girdiği ilişkisi aşk ile sonuçlandı. Öte yandan artık kendi için ciddi rakipler ortaya çıkmaya başladı. Zekasına güvense de karşısında kolay lokma olmayacak kadınları bulacaktır. Burada vereceği mücadeleden galip gelmek zorundadır. Çünkü artık sadece kendinin değil bir evladının da sorumluluğu onun üzerindedir. Aldatılma olaylarını öğrendiğinde vereceği tepkiler ve kocasının peşinde olan rakiplerinden nasıl bir intikam alacak ya da buna nasıl bir çözüm bulacak bunu yakında öğrenmiş olacağız.

Reytinglerin yüksek oluşu dizisi bir süre daha izleyeceğimizin garantisi gibi görünüyor.Senaryo konusunda ciddi hatalar yapılmadığı sürece liderliğini sürdüreceği şüphesiz.

Yasak Elma Dizisi Oyuncuları


Halit - Talat Bulut

Ender - Şevval Şam

Yıldız Yılmaz - Eda Ece

Kaya Ekinci - Barış Kılıç

Leyla - Tuvana Türkay

Zehra - Şafak Pakdemir

Dizinin Yapım Kadrosu


Yapımcı - MED Yapım

Yönetmen - Neslihan Yeşilyurt

Senarist - Melis Civelek

Yorum Gönderme

Yorum Yap (0)

Daha yeni Daha eski