Benim Adım Melek 28.Bölüm 2. Fragmanı


Merakla beklenen Benim Adım Melek dizisinin 28.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı.

Trt ekranlarında uzun süredir devam eden ve belirli bir kitle tarafından yakından takip edilen dizinin yeni bölümünde bizleri neler bekliyor ? Bir annenin baba ocağına dönüşünden sonra verdiği yeni bir hayat kurma mücadelesinin anlatıldığı dizide, oyuncu performansları ön plana çıkıyor. Nehir Erdoğan'ın kendi kariyeri açısından en uzun soluklu rollerinden birini canlandırdığı dizide, birbirinden farklı huylara sahip çocukların zorlayıcı tavırları dikkat çekiyor.

Benim Adım Melek yeni bölümleri ile Her Çarşamba Trt 1 Ekranlarında.

Tüm yerli dizilerden anında haberdar olmak istiyorsanız sitemizi takip edebilir ya da izleyiciler kısmına tıklayarak tüm gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.
Benim Adım Melek Konusu

Bazen hayatta verdiğiniz kararlar sizi uzun vadede oldukça kötü etkiler. Yanlış bir insan için ailenizi bile zamanında karşınıza aldığınızda bu durum birden içinden çıkılmaz bir boyuta sürüklenebilir. Bir de tüm bu olayların üstüne 3 tane farklı karaktere sahip çocuğa sahipseniz hayat bir anne için daha da zorlaşacaktır. Benim Adım Melek dizisinde, Nehir Erdoğan'ın hayat verdiği Melek karakterinin annelik konusunda gösterdiği muhteşem özveri ele alınıyor.

Sosyeteyi ve lüks yaşamı arzulayan kızı Defne, oldukça asi ve futbola meraklı büyük oğlu Kerem'in bitmeyen tavırlarının yanında, en ufak şeyden bile mutlu olabilen küçük oğlu Seyit Ali'nin hikayesi sizi duygulandıracak. Almanya'dan baba ocağına dönüş ve yeni bir hayat kurma serüveni her bölümde daha da zorlaşacak.

Benim Adım Melek Oyuncuları

Nehir Erdoğan - Melek

Kutsi - Halil

Kaan Çakır - Alpay

Şerif Sezer - Nefise

Mustafa Mert Koç - Ömer Şirhan

Rabia Soytürk - Defne

Ulvi Kahyaoğlu - Kerem

Poyraz Ar - Seyit Ali


Dizinin Yapım Kadrosu

Yapımcı - Üs Yapım

Yönetmen - Cem Akyoldaş

Senaryo - Nilüfer Özçelik,Berfu Ergenekon

Müzikler - Aydilge

Yorum Gönderme

Yorum Yap (0)

Daha yeni Daha eski